Econea.cz

Skvěle vypadající e-shop Econea.cz přímo vybízí k nákupu výrobků, které jsou ohleduplné k přírodě a neničí ji jako jiné komerční produkty. Vzhledem k našemu partnerství s Econea.cz máte příležitost ochránit naše životní prostředí díky ekologicky šetrným výrobkům. Výběr těch nejlepších produktů trval skoro rok, ale vyplatilo se. Nyní máte před sebou ideální příležitost šetřit svůj rozpočet a zároveň chránit naši planetu. V e-shopu Econea.cz najdete také slevy na vybrané výrobky, takže utracená částka za váš nákup může být ještě nižší. Kliknutím na obrázek níže se dostanete přímo na stránky internetového prodejce prostředků šetrných k životnímu prostředí.

Šetři planetu s Econea.cz

Na webu Econea.cz si každý najde něco pro sebe. Od ekodrogerie a výrobků pro domácnost, přes přírodní kosmetiku a zboží pro osobní hygienu až například po nádobí a příbory z přírodních materiálů. Nejen to, ale také mnoho dalšího. Navíc můžete ke svému prvnímu nákupu uplatnit slevu ve výši 50 Kč, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru. Stačí pak nakoupit zboží za více než 500 Kč a sleva je vaše. Získat 50 Kč nebylo nikdy snazší.

Staňte se novým ekohrdinou

20 %

Chci nakoupit levněji a šetřit naši planetu!

20% sleva u Econea.cz

20% sleva u Econea.cz! Econea.cz nabízí opravdové slevy na kvalitní výrobky šetrné k životnímu prostředí. Pokud chcete používat produkty, které neškodí přírodě kolem nás, pak je tento e-shop pro vás tou pravou volbou. V sekci Ve slevě na vás čeká zlevněné zboží.

Econea