Countrylife.cz

Country Life – bioprodukty na dlani

Country Life je největší český dovozce a obchodník s bioprodukty a zároveň také jeden z největších obchodníků s produkty zdravé výživy v naší zemi. V nabídce tohoto e-shopu lze najít přes 2 500 výrobků z nichž přibližně 1 500 je v biokvalitě. Vybírat můžete z rozsáhlého sortimentu, který zahrnuje mimo jiné trvanlivé a chlazené potraviny, ovoce a zeleninu, pečivo, ekologické čisticí prostředky a také přírodní kosmetiku.

Ekologické centrum Country Life začalo provozovat svou činnost v roce 2003. Jeho součástí je sídlo firmy, biopekárna, vzorková prodejna či ekofarma. Nejen v blízkém okolí je centrum známé díky tradičnímu pořádání zářijových Biodožínek. V rámci ekofarmy se pěstuje obilí, ovoce a zelenina, to vše v odpovídající biokvalitě. Biopekárna nabízí sladké i slané pečivo, jež je dodáváno do prodejen Country Life a vybraných restaurací. Pečivo máte možnost zakoupit i přímo v e-shopu, včetně velmi oblíbeného, celozrnného žitného kváskového chleba.

Společnost dále vydává populární časopis Dobroty, jenž je distribuován do prodejen zdravé výživy napříč celou Českou republikou v nákladu 40 000 výtisků.

Kuponový portál NIZSICENA.CZ si klade za cíl nabízet svým návštěvníkům kvalitní výrobky za nejnižší cenu na trhu. Pravidelné akce v online obchodu tuto podmínku splňují, velmi často lze získat některé výrobky zdarma při zakoupení jiného výrobku. Aktuální přehled výrobků zdarma, slev a slevových kuponů, pokud jsou k dispozici, naleznete níže. Do e-shopu můžete samozřejmě přejít rovnou, a to jedním kliknutím na obrázek níže.


Country Life

Zdarma

časopis Dobroty

Countrylife časopis Dobroty

Countrylife časopis Dobroty zdarma získat v mnoha prodejnách zdravé výživy v České republice nebo si ho díky odkazu z našeho webu můžete stáhnout v elektronické podobě ZDECountrylife časopis Dobroty.