Vímvíc.cz

Vímvíc.cz

VímVíc.cz je moderní platforma, která je zaměřená na online vzdělávání. Tento trend zaznamenal v předchozích dvou, třech letech v zahraničí obrovský boom a jeho průkopníkem se stal web udemy.com. Cílem projektu, za kterým stojí Michal Hardyn, je nabídnout online kurzy, které budou dostupné kdykoliv všem, a navíc za přívětivou cenu. Pak už záleží na vás samotných, kdy, kde a jak často se budete svému sebevzdělávání věnovat.

Vybírat si budete moci z celé řady kurzů, od cizích jazyků, přes IT, marketing až po například ezoteriku a spoustu dalších. Největší výhodou je svobodná možnost výběru. Studujete a platíte pouze za to, co vás zajímá.


Vimvic

30 % sleva

kurz hubnutí se STOBem

Vimvic slevovy kupon STOB

Vimvic slevovy kupon STOB! Chystáte se letos (opět) zhubnout? Pokud ano, máme pro vás skvělou motivaci. Na online kurzu hubnutí se STOBem na webu Vímvíc.cz pro vás máme připravenou slevu ve výši 30 %. Teď už záleží jen na vás, jestli se do formování postavy chcete opravdu pustit nebo zůstane opět u planých slov. Přejeme vám to správné rozhodnutí a zapojení se do tohoto online kurzu.