Willsoor

Willsoor – luxusní košile za skvělou cenu

Willsoor je mladou dynamickou značkou, která nabízí svým zákazníkům celou řadu výrobků v té nejvyšší možné kvalitě. Během deseti let působení na trhu si našla velké množství spokojených a loajálních zákazníků a nyní se dostává i na náš domácí trhu. Pyšní se nejširším portfoliem prémiových košil na českém trhu v tradičním střihu i stále oblíbenějším slim fit střihu, nabízí nadměrné velikosti nebo easy care úpravu, jež zaručuje snadnější žehlení. Pokud požadujete nestandardní rozměr, tento výrobce je tady pro vás. Mimo prémiových košil se zaměřuje také na svetry z kvalitních přízí s příměsí angory, kašmíru či vlny, dále pak na kravaty, motýlky a další dostupné doplňkové zboží.

Oproti běžným obchodům si u Willsoor nevybíráte jen podle velikosti, jako např. 41, 43 apod., ale také podle své výšky. Díky této skutečnosti vám padnou košile jak v šířce, tak i délce rukávů. Navíc ji získáte za stejnou či podobnou cenu, jako standardní košili z konfekce.

Dárkové balení košile je pro Willsoor standard. Při nákupu každé košile získáte elegantní krabici, doplňky jako např. peněženky apod. jsou baleny do dřevěných dárkových pouzder. Kvalita za rozumnou cenu a možnost levnějšího nákupu díky slevovým kódům, věrnostnímu členství atd. jsou hlavní důvody, proč je tento online prodejce prezentován na webu plném slev NIZSICENA.CZ. Velmi jednoduché získání VIP karty vám zaručí každou další objednávku s 10% slevou. Navíc také automatický přístup k tajným slevovým nabídkám jako jsou noční nákupy, doprava zdarma a mnoho dalšího. Veškeré aktuální slevy, slevové kupony, slevové kódy a tipy, jak nakoupit u této značky levněji, uvidíte na této stránce níže.

Willsoor

Doprava

zdarma Willsoor.cz

Willsoor doprava zdarma

Willsoor doprava zdarma je určena všem zákazníkům značky Willsoor, kteří nakoupí zboží za více než 1 500 Kč.