FAQ

Ke slevovým kódům se dostanete v horním menu kliknutím na záložky Obchody, Top 20, Nabídka dne nebo Kategorie. Následně se vám zobrazí přehled všech slevových kódů či kuponů. Po kliknutí na Ukázat kod, se vám automaticky otevře nové okno a budete přesměrování do požadovaného obchodu. Poté v původním okně objevíte kód, který jednoduše zkopírujete do nového okna během nákupu a automaticky vám bude započtena sleva.

Newsletter neboli email plný slev vám zajistí, že žádnou slevu nezmeškáte. Vřele vám registraci doporučujeme, neboť často je nabídka slevového kuponu nebo slevy jistým způsobem omezena, a tak zde platí pořekadlo Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Občas se v naší nabídce objeví i kupóny, které lze použít pouze jednou. A u těch se rychlost reakce zvláště vyplatí.

Výše slev je proměnlivá, nabídka slev a slevových kuponů se často mění ze dne na den. Obecně se dá říct, že lze díky našemu portálu nejčastěji získat slevu v rozmezí 20 – 50 %, v jistých případech se sleva může vyšplhat až k hranici 75 % z původní ceny. O slevách, o kterých víme předem, vás informujeme prostřednictvím našeho newsletteru. Zaregistrujte se k odběru novinek a můžete si být jisti, že vás v budoucnu žádná sleva nemine.

K tomu, abyste mohli aktivovat slevu díky SLEVOVÉMU KUPONU, je třeba zadat do nově otevřeného okna eshopu správný kód a následně se cena vámi vybraného zboží sníží, pokud splníte podmínky k použití kuponu. Pokud SLEVOVÝ KÓD nezadáte, slevu na váš nákup nezískáte.

Naopak SLEVU, která je našimi partnery na tomto webu nabízena, získáte automaticky po přesměrování do zvoleného obchodu. To znamená, že žádný slevový kód nepotřebujete. Po kliknutí na daný obchod se vám automaticky zobrazí položky se slevou a vy tak můžete rovnou nakupovat za lepší ceny.